KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752088
nr 1475 2088
Alice Bergström, "Lundagatan i snö". Signerad, daterad 1940. Olja på duk, 24x31 cm, yttermått inklusive ram: 30x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:27:39
15/6 13:03:23
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer